Apie mus

MemelCarp Tackle tai parduotuvė skirta tikriems karpininkams! Atstovaujame garsiausius (NASH TACKLE, FOX, DAIWA, CCMOОRE, MECCANICA VADESE, DYNAMITE BAITS, KORDA, MAINLINE, DELKIM,AQUA PRODUCTS,CENTURY,SPOMB,SPORTEX,FFEM,  ir kt) ir gal kiek mažiau žinomus bei naujus gamintojus kurių produkcija pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu. Šiuo metu galime pasiūlyti net 30-ties gamintojų produkciją. Išsirinkti iš ties sunku tačiau mūsų komanda yra užkietėję karpininkai kurie išbando visas rinkos naujoves todėl galime patarti kurio gamintojo ar modelio įrankis labiausiai atitiks Jūsų lūkesčius.


MemelCarp Tackle stengiasi dalyvauti visuose didesnėse karpininkų varžybose (taip pat ir patys organizuoja varžybas), bei parodose.

 

Sekite mūsų veiklą soc. tinkle Facebook. Čia dalinamės informacija apie gautas naujas prekių siuntas, varžybas, bei pasidaliname savo žvejybų rezultatų nuotraukomis.
 

Kviečiame apsilankyti sandėlyje "MemelCarp Tackle" kuris yra įsikūręs Klaipėdoje, Dubysos g. 10/6, kur galėsite gyvai pačiupinėti, bei įsigyti daugumą reikmenų kuriuos jau tikriausiai matėtė mūsų el. prekių kataloge. O jeigu gyvenate kitame mieste ar kitoje šalyje - ne problema! Įsigytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu į namus ar darbovietę.